Úspěšná certifikace FONS Enterprise dle MDR

Na konci roku jsme úspěšně prošli náročnou certifikací zdravotnického prostředku třídy IIb podle nařízení MDR. 

STAPRO se tak stává jedním z prvních poskytovatelů klinických informačních systémů ve střední Evropě, který dosáhl tohoto vysokého standardu. Věříme, že splnění přísných požadavků MDR upevní důvěru ve STAPRO mezi zákazníky a partnery. Certifikace vyžaduje nejen splnění současných standardů, ale také podporuje kontinuální vylepšování a inovace, které nám otvírají cestu k dalším pokrokovým řešením.

Naše vlajková loď v klinických informačních systémech FONS Enterprise má tak zbrusu nově certifikát EU systému managementu kvality. Věříme, že tento významný úspěch pozitivně ovlivní kvalitu poskytovaných služeb v oblasti zdravotní péče.

Je to pro nás obrovská radost, ale i závazek do budoucna.

Zobrazit více  PF

Všem našim zákazníkům, partnerům a spolupracovníkům přejeme krásné Vánoce, děkujeme za přízeň v roce 2023 a budeme se těšit, že společně vykročíme i do roku 2024, do kterého přejeme jen to nejlepší!

Zobrazit více  


Úhrady zdravotní péče v nemocnicích v roce 2024

Web

Konferenci Úhrady zdravotní péče v nemocnicích máme úspěšně za sebou. Na 260 účastníků je číslo, které poukazuje na to, že se konference těší velké přízně a my jsme rádi, že jsme mohli účastníkům nabídnout zajímavý a pestrý program. Bylo tak možné si poslechnout přínosné prezentace od renomovaných přednášejících, kteří se věnovali praktickým otázkám souvisejícími s úhradami za zdravotní péči poskytovanou v nemocnicích v roce 2024 a souvisejícími změnami ve zdravotnické legislativě.  Chtěli bychom velice poděkovat všem přednášejícím za jejich kvalitní a odborné vystoupení a všem účastníkům za jejich aktivní zapojení a příspěvky. Bez vás by konference nebyla tak úspěšná a zajímavá.

Zobrazit více  


CENA NEURON 2023

Prestižní cenu Neuron za propojení vědy a byznysu získala Lipidica.

Cenu, která byla udělena za transfer patentu na záchyt rakoviny slinivky břišní, převzal Ing. Zdeněk Jirsa (STAPRO s. r. o.), prof. Ing. Michal Holčapek, Ph.D. (Univerzita Pardubice) a Ing. Ondřej Peterka, Ph. D. (Univerzita Pardubice).

Hlavními akcionáři společnosti Lipidica jsou Univerzita Pardubice a mateřská společnost STAPRA FONS JK Group.

Více o udělené ceně ZDE 

Zleva: Zdeněk Jirsa, Ondřej Peterka, Michal Holčapek
Zleva: Zdeněk Jirsa, Ondřej Peterka, Michal Holčapek
Zleva: Zdeněk Jirsa, Ondřej Peterka, Michal Holčapek

Zobrazit více  


STAPRO partner ankety Moravskoslezská sestra 2023

Je nám ctí, že můžeme být součástí této prestižní ankety, která oceňuje práci zdravotních sester, které jsou nedílnou součástí poskytování kvalitní a efektivní zdravotní péče.

Jako partner akce chceme poděkovat všem organizátorům, účastníkům a oceněným za jejich příspěvek k rozvoji ošetřovatelské profese a také vyjádřit naše uznání a obdiv všem sestřičkám a porodním asistentkám, které každý den plní své poslání s nadšením, profesionalitou a lidskostí.

Vítězové ankety Moravskoslezská sestra 2023 byli vyhlášeni na slavnostním galavečeru, který se konal 19. 10. 2023 v aule Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava.

Gratulujeme oceněným sestřičkám a všem finalistkám.

Více o anketě si můžete přečíst zde

Zobrazit více  


Odborná konference pro lékaře a sálové sestry

Děkujeme kolegům ze společnosti BIONIK Stapro Group s.r.o., že jsme se mohli účastnit odborné konference pro lékaře a sálové sestry. Konference se uskutečnila ve dnech 20. – 22. 9. v úžasných prostorách hotelového komplexu Vinařství u kapličky v Zaječí.  My jsme měli možnost zákazníkům sdělit, jak náš FONS Enterprise pomáhá na operačních sálech.  Konference se zúčastnilo kolem 140 zástupců z řad lékařů a sester z nemocnic ČR i SK.

Zobrazit více  


Konference ZDRAVOTNICTVÍ 2024

Dne 21. září se konala odborná konference Zdravotnictví 2024. Děkujeme společnosti EEZY Events & Education, s.r.o., že jsme mohli být partnery této akce a účastnit se zajímavých diskuzních bloků.

Zobrazit více  


SJEZD ČSKB

Celostátní sjezd České společnosti klinické biochemie se letos konal v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové ve dnech 17. -19. 9. 2023. A my byly opět u toho s naším komplexním systémem pro řízení laboratorních procesů FONS Openlims.

Zobrazit více