Běh pro Paměť národa

STAPRO společně se svou mateřskou společností FONS JK GROUP podpořilo neziskovou organizaci Post Bellum, která prostřednictvím akce Běh pro Paměť národa financuje natáčení vzpomínek a osudů pamětníků 20. i 21. století a podporuje aktivity spojené s pomocí Ukrajiny. Holding prostřednictvím platby startovného za své zaměstnance přispěl finančním darem 32.200 Kč na podporu Ukrajiny.

Zobrazit více  Patent na odhalení rakoviny slinivky břišní

Mateřská společnost STAPRA investuje do strategické spolupráce s Univerzitou Pardubice. Nově založená společnost Lipidica,a.s bude usilovat o klinické využití světového patentu na laboratorní, neinvazivní diagnostiku karcinomů. Metoda využívá pokročilých laboratorních postupů ve spojení s počítačovým zpracováním velkých objemů dat. Expertíza STAPRA bude přidanou hodnotou tohoto projektu.

Více zde: CNN Prima NewsiDnesUniverzita Pardubice

Zobrazit více  


BĚH PRO PAMĚŤ NÁRODA

V rámci kontinuální podpory UKRAJINY se vedení společnosti STAPRO s. r. o. rozhodlo, prostřednictvím projektu BĚH PRO PAMĚŤ NÁRODA, podpořit aktivity organizace Post Bellum spojené s pomocí Ukrajiny a svým zaměstnancům uhradí startovné, jehož výtěžek poputuje za tímto účelem.

Zobrazit více  


Seminář Cesta k digitální nemocnici

Dne 4. 5. 2023 se ve Fakultní nemocnici Ostrava uskutečnil seminář Cesta k digitální nemocnici, který jsme pořádali ve spolupráci se společností Microsoft.

Semináře se zúčastnili zástupci zdravotnických zařízení z Moravskoslezského, Olomouckého a Zlínského kraje. Témata týkající se digitalizace, interoperability, standardizace a další, která na tomto semináři zazněla, budou také diskutována na naší velké konferenci INMED – Digitalizace českého zdravotnictví, která se bude konat 1. -2. 6. 2023 v hotelu Grandior, Praha, a na kterou Vás srdečně zveme. Více informací o této konferenci na www.inmed.eu

Zobrazit více  


MEDIDAYS 2023

Dne 20. – 21. ledna 2023 se účastníme konference MEDIDAYS 2023.

Součástí konference bude prezentace i našeho ambulantního systému FONS Galen.

Těšíme se, že se zde společně setkáme.

Více o akci ZDE

Zobrazit více