STAPRO partner ankety Moravskoslezská sestra 2023

Je nám ctí, že můžeme být součástí této prestižní ankety, která oceňuje práci zdravotních sester, které jsou nedílnou součástí poskytování kvalitní a efektivní zdravotní péče.

Jako partner akce chceme poděkovat všem organizátorům, účastníkům a oceněným za jejich příspěvek k rozvoji ošetřovatelské profese a také vyjádřit naše uznání a obdiv všem sestřičkám a porodním asistentkám, které každý den plní své poslání s nadšením, profesionalitou a lidskostí.

Vítězové ankety Moravskoslezská sestra 2023 byli vyhlášeni na slavnostním galavečeru, který se konal 19. 10. 2023 v aule Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava.

Gratulujeme oceněným sestřičkám a všem finalistkám.

Více o anketě si můžete přečíst zde

Zobrazit více  


CENA NEURON 2023

Prestižní cenu Neuron za propojení vědy a byznysu získala Lipidica.

Cenu, která byla udělena za transfer patentu na záchyt rakoviny slinivky břišní, převzal Ing. Zdeněk Jirsa (STAPRO s. r. o.), prof. Ing. Michal Holčapek, Ph.D. (Univerzita Pardubice) a Ing. Ondřej Peterka, Ph. D. (Univerzita Pardubice).

Hlavními akcionáři společnosti Lipidica jsou Univerzita Pardubice a mateřská společnost STAPRA FONS JK Group.

Více o udělené ceně ZDE 

Zleva: Zdeněk Jirsa, Ondřej Peterka, Michal Holčapek
Zleva: Zdeněk Jirsa, Ondřej Peterka, Michal Holčapek
Zleva: Zdeněk Jirsa, Ondřej Peterka, Michal Holčapek

Zobrazit více  


Odborná konference pro lékaře a sálové sestry

Děkujeme kolegům ze společnosti BIONIK Stapro Group s.r.o., že jsme se mohli účastnit odborné konference pro lékaře a sálové sestry. Konference se uskutečnila ve dnech 20. – 22. 9. v úžasných prostorách hotelového komplexu Vinařství u kapličky v Zaječí.  My jsme měli možnost zákazníkům sdělit, jak náš FONS Enterprise pomáhá na operačních sálech.  Konference se zúčastnilo kolem 140 zástupců z řad lékařů a sester z nemocnic ČR i SK.

Zobrazit více  


Konference ZDRAVOTNICTVÍ 2024

Dne 21. září se konala odborná konference Zdravotnictví 2024. Děkujeme společnosti EEZY Events & Education, s.r.o., že jsme mohli být partnery této akce a účastnit se zajímavých diskuzních bloků.

Zobrazit více  


SJEZD ČSKB

Celostátní sjezd České společnosti klinické biochemie se letos konal v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové ve dnech 17. -19. 9. 2023. A my byly opět u toho s naším komplexním systémem pro řízení laboratorních procesů FONS Openlims.

Zobrazit více  Certifikace – FE Open

Gratulujeme zástupcům Nemocnice Jihlava a Nemocnice Havlíčkův Brod k úspěšnému absolvování certifikovaného školení FONS Enterprise Open.

FONS Enterprise Open, jež je součástí FONS Enterprise Masters Academy, poskytne zákazníkovi možnost stát se plně kompetentním certifikovaným správcem svého klinického informačního systému FONS Enterprise, a může tak být více nezávislý na servisu a podpoře KIS FE.

Více informací o certifikaci FE Open naleznete ZDE.

Zobrazit více  


Běh pro Paměť národa

STAPRO společně se svou mateřskou společností FONS JK GROUP podpořilo neziskovou organizaci Post Bellum, která prostřednictvím akce Běh pro Paměť národa financuje natáčení vzpomínek a osudů pamětníků 20. i 21. století a podporuje aktivity spojené s pomocí Ukrajiny. Holding prostřednictvím platby startovného za své zaměstnance přispěl finančním darem 32.200 Kč na podporu Ukrajiny.

Zobrazit více