Nová akvizice společnosti STAPRO

Dobrý den,
chtěli bychom Vám oznámit, že společnost STAPRO s. r. o. se ke dni 30. 12. 2014 stala 100% vlastníkem společnosti COMS Computer system s.r.o., která se zabývá vývojem, dodávkou a implementací systému MEDIX pro řízení operačních sálů a centrální sterilizace. Společnost STAPRO s. r. o., tímto přebírá veškeré obchodní aktivity týkající se produktu MEDIX v České i Slovenské republice.

Implementace a podpora systémů MEDIX bude nadále prováděna pracovníky COMS Computer system s.r.o.Společnost COMS Computer system s.r.o zůstává na trhu jako doposud. Veškeré smluvní vztahy se zákazníky firmy COMS Computer system s.r.o zůstávají beze změny. Jednateli společnosti jsou MUDr. Cyril Vojtek a Ing. Leoš Raibr.

Výše uvedená dohoda umožní koncentraci a synergické využití odborné kapacity obou týmů pro další rozvoj funkčně a technologicky moderních a vyspělých řešení v oblasti zdravotnické informatiky, a tím i lepší uspokojování náročných potřeb uživatelů informačních systémů ve zdravotnictví.

Očekávané přínosy pro uživatele produktů MEDIX:

  • Získání stabilního zázemí největší firmy specializované na informatiku ve zdravotnictví na českém a slovenském trhu.
  • Kontinuální podpora a rozvoj stávajících řešení MEDIX.
  • Vyšší integrace s nemocničními informačními systémy z řad FONS Akord a FONS Enterprise.

Společnost STAPRO tímto počinem naplňuje svoji strategii rozšiřování služeb a plného zaměření na informační a konzultační podporu procesů ve zdravotnictví. Zákazníkům společnosti STAPRO bude zpřístupněno dílčí know-how specialistů COMS Computer system s.r.o.Podpora zákazníků využívajících uvedené produkty bude i nadále zajištěna specialisty týmu COMS. Telefonní čísla a ostatní kontakty na COMS Computer system s.r.o zůstávají v platnosti. O případných změnách Vás budeme včas informovat.

S pozdravem

MUDr. Cyril Vojtek
jednatel společnosti
COMS Computer system s.r.o

Ing. Leoš Raibr
jednatel společností
STAPRO s. r. o. a COMS Computer system s.r.o.